Про забудовника:

Казкова Оселя — молода та успішна будівельна компанія. Ми зводимо житлові будинки, торгові та офісні центри, об’єкти соціального призначення.

Виконуємо повний цикл робіт у зведенні будинку: підбираємо земельну ділянку, розробляємо проект житла, залучаємо кошти на будівництво, знаходимо підрядників, проводимо будівельно-монтажні роботи та вводимо будинок в експлуатацію. Визначаємо терміни виконання робіт і контролюємо, щоб будівельники здали проект вчасно.

В наших будинках ви не будете мерзнути взимку, просинатися від шуму за вікном чи хвилюватися за власну безпеку. У кожній квартирі ми встановлюємо автономні системи опалення, енергозберігаючі та шумоізоляційні вікна. Кожен новий будинок оснащено надійними ліфтами OTIS та Schindler.

Якщо ви шукаєте надійне висококласне житло, ми зможемо вам допомогти. Якщо вас цікавить бюджетний сегмент, порадимо інших забудовників.

Центр продажу нерухомості Казкова Оселя:
вул. Ветеранів, 21а

ЖК «Оселя парк» ЖК «Оселя парк» в продажі ЖК «Казкова оселя» ЖК «Казкова оселя» продано ЖК «Світлий хутір» ЖК «Світлий хутір» продано